Tinklo žiurkė. Paslaugos.

Žiurkė - ne liūtas, bet gali jums pasiūlyti...

www + @ + cloud =  

Startas nuo kelių trupinių*

Teikiame visas prieglobos paslaugas, tačiau siūlome tik svetainės talpinimą, elektroninį paštą ir debesies paslaugų komplektą. Mūsų nuomone, tai minimalus paketas, reikalingas šiandienai. Norite neturėti rūpesčių ir tiesiog naudotis šiuolaikinėmis IT technologijomis? Mes jums padėsime. Perkelsime jūsų svetainę ir elektroninį paštą nemokamai, įdiegsime ir apmokysime naudotis NextCloud (sakote, Dropbox vienintelis ir nepakartojamas? Mes parodysime, kad tikrai ne!), prisiimsime kasdieninius atnaujinimo ir priežiūros rūpesčius, esant poreikiui, administruosime jūsų vartotojus.
Manote, reikia kažko kito? Kažko daugiau? Susisiekite

Interneto svetainių talpinimas

Asmeninė ar įmonės interneto svetainė - tai jūsų įmonės priimamasis, kuriame klientas susidaro pirmą įspūdį apie jus, jūsų darbą ir paslaugas. Interneto svetainės suteikia greitą galimybę klientams apsispręsti: sudominote būtent jūs, ir jie pasiryžę pirkti jūsų paslaugas.

Dauguma žmonių paslaugų ir prekių ieško internete. Dabar labiau nei bet kada yra svarbu turėti savo įmonės interneto svetainę. Tai, kad jūsų įmonės interneto svetainę rodys paieškos rezultatuose, leis klientams rasti jus daug lengviau - jūs lengviau konkuruosite su kitomis įmonėmis. Dauguma klientų savo mobiliuosiuose įrenginiuose nori spustelėti adresą ir gauti aiškius nurodymus, kaip greitai rasti reikalingą nuorodą ar adresą, parašyti jums laišką, peržiūrėti jūsų prekes ir paslaugas. Interneto svetainė jums padeda pristatyti savo portfolio, rasti daugiau potencialių klientų, kuria jums pridėtinę vertę, praplečia geografines jūsų veiklos ribas, panaikina laiko skirtumus, leidžia jums dirbti 24/7, gauti klientų atsiliepimus. Tinklo Žiurkė jums siūlo interneto svetainių talpinimo paslaugas, pagalbą, įsigyjant jūsų norimą domeną ir deramą svetainės duomenų apsaugą. Turite interneto svetainę kitur? Tinklo Žiurkė padės jums persikelti ją pas save.

Elektroninis paštas

Asmeninis ar įmonės el. paštas, jūsų individualus adresas - tai vizitinė kortelė, kuri įteikiama gavėjui su kiekvienu siunčiamu el. laišku. El. paštas gali sėkmingai prisidėti prie jums svarbių tikslų, tokių kaip asmeninė komunikacija su klientu, šios komunikacijos saugojimas ir naudojimas vėliau, sąnaudų mažinimas, efektyvi rinkodara, klientų informavimas.

Svarbu, kad kiekvienas el. pašto gavėjas būtų tinkamai informuotas, kas yra siuntėjas. Personalizuotas, susietas su įmonės ar prekės ženklu pavadinimas ir el. pašto adresas - tai mandagus pasisveikinimas, prisistatymas jūsų klientams. Dažnas atvejis, kad įmonės ar atskirų profesijų atstovai naudoja komercinius el. pašto paslaugų teikėjus, nors turi išsipirkę savo domenus (interneto srities vardus). Jūsų el. pašto adresas leidžia iš karto žinoti, kokiai įmonei jūs atstovaujate, net jei tai jūsų pirmas siunčiamas laiškas, be to, tai didina jūsų pačių, jūsų įmonės ar jūsų prekės ženklo žinomumą. Tinklo Žiurkė jums siūlo el. pašto paketą: jūsų pasirinkto domeno vardas, nuolatinė apsauga nuo virusų ir šiukšlių, derama apsauga nuo laiškų praradimo. Tinklo Žiurkės sistemoje savo el. paštą galėsite pasiekti iš bet kurio jūsų pasirinkto kompiuterio ar mobilaus įrenginio (laikas pamiršti posakį: „negaliu prieiti prie el. pašto namie“). Tinklo Žiurkė jums gali padėti įsigyti domenus, susieti juos su el. pašto sistema, perkelti esamą el. pašto sistemą pas save.

Debesų paslaugos

Asmeniniai ar įmonės el. dokumentai - tai jūsų veiklos tęstinumo pagrindas, jūsų veiklos buvimo įrodymas. Jūsų sukurti el. dokumentai turi būti integralūs visą gyvavimo ciklą; esant reikalui, suinteresuotiems asmenims pasiekiami bet kada - ir visa tai naudojant patogius įrenginius, ir neapsiribojant konkrečia vieta.

Norint patogiai dirbti su savo el. duomenimis, reikia įsigyti brangią infrastruktūrą, ją prižiūrėti, nuolatos atnaujinti. Tinklo Žiurkės duomenų talpykla gali leisti jums sumažinti šios įrangos įsigijimo poreikį. Taip, rinkoje apstu online duomenų talpyklų, bet duomenų savininkams turi būti svarbu, kur ir kaip saugomi jūsų el. duomenys, kas juos tvarko, kiek laiko jie saugomi po sutarties nutraukimo, kokia techninė ir programinė įranga naudojama. Tinklo Žiurkės duomenų talpyklos sklandų darbą užtikrina FreeNAS programinė įranga, o NextCloud programinė įranga užtikrina klientams patogų būdą pasiekti savo duomenis iš įvairių operacinių sistemų, mobilių įrenginių, web aplinkoje. El. duomenų sinchronizacija, dalinimasis su kitais asmenimis, bendrų katalogų naudojimas, automatinis atsarginių kopijų darymas – tai privalomi šiuolaikinės įmonės darbo principai. Dažnai klientams reikia perduoti didelės apimties el. duomenis - tai padaryti patogiai, užtikrinant saugų pristatymą, pagaliau, suteikiant galimybe tik konkrečiam asmeniui peržiūrėti norimus duomenis - Tinko Žiurkė padės jums tai užtikrinti.

*

Visos kainos nurodytos be pvm